Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Řetězové pily
- Husqvarna - Řetězová pila T435
Husqvarna - Řetězová pila T435
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - Řetězová pila T435Skladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks14 499 Kč/ ks11 983 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Nová řetězová pila Husqvarna T435 pro péči o stromy. Jedná se o lehkou, výkonnou řetězovou pilu na prořezávání stromů ze země nebo pojízdné plošiny. Díky nízké hmotnosti a dobře vyváženému tělu se s pilou Husqvarna T435 pracuje velmi lehce.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Zdroj energie | Benzín |
| Výstupní výkon | 1,5 kW |
| Zdvihový objem válce | 35,2 см³ |
| Maximální doporučené otáčky motoru | 12500 ot./min |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 10000 ot./min |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 2900 ot./min |
| Typ olejového čerpadla | Automatické |
| Výkon olejového čerpadla, max. | 9 ml/min |
| Spotřeba paliva | 408 g/kW |
| Objem palivové nádrže | 0,26 l |
Parametry lišty / řetězu | |
|---|---|
| Délka lišty | 14" |
| Doporučená délka vodicí lišty, min-max | 12-14 in |
| Šířka vodicí drážky | 1,3 mm |
| Typ uchycení lišty | Malé uchycení |
| Uchycení lišty | Malé |
| Typ řetězu | H37 |
| Rychlost řetězu při max. výkonu | 19,1 m/s |
| Rychlost řetězu při 133% maximální rychlosti výkonu motoru | 25,4 m/s |
| Typ řetězky | Pevná řetězka 6 zubů |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 30,5x24,5x23 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení) | 3,4 kg |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 3400 g |
Oleje a maziva | |
|---|---|
| Typ maziva | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 112 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 103 dB(A) |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 3,9 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 3.6 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích














