- Úvod
- Řetězové pily
- Husqvarna - Řetězová pila 592 XP®G
Husqvarna - Řetězová pila 592 XP®G

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - Řetězová pila 592 XP®GNení skladem41 999 Kč/ ks34 710 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Zažijte sílu naší nové řady benzínových řetězových pil o objemu 90 ccm! Husqvarna 592 XP G je vyvinuta pro profesionální pracovníky v lesnictví a péči o stromy, kteří požadují nejlepší výkon v náročném provozu, spolehlivost a vyváženou manévrovatelnost. Díky funkci AutoTune 3.0 se tato řetězová pila snadno startuje a běží optimálně za všech podmínek. Výkonný motor X-Torq v kombinaci s řetězy X-Cut C85 / C83 poskytuje nejlepší řezný výkon a poměr výkonu k hmotnosti ve své třídě. Vyhřívané rukojeti a karburátor zajišťují pohodlnou manipulaci a startování v chladných a vlhkých podmínkách. Pila může být osazena lištou X-Tough™ nebo X-Tough Light, v ceně je lišta X-Tough™ o délce 24". Lišty od 20" do 36" jsou k dispozici jako příslušenství.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Zdroj energie | Benzín |
| Zdvihový objem válce | 92.7 cm³ |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 9600 ot./min |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 2800 ot./min |
| Spotřeba paliva | 462 g/kWh |
| Maximální rychlost při volnoběhu | 3800 ot./min |
| Typ olejového čerpadla | Nastavitelný průtok,bez průtoku při volnoběžných otáčkách |
| Objem palivové nádrže | 0.86 l |
| Výstupní výkon | 5,6 kW |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 46x25.5x33 cm |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 8385 g |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení) | 7.6 kg |
Parametry lišty / řetězu | |
|---|---|
| Doporučená délka vodicí lišty, min-max | 18"-36" |
| Uchycení lišty | Velké |
| Typ uchycení lišty | Velké uchycení |
| Typ řetězu | C85 |
| Rychlost řetězu při 133% maximální rychlosti výkonu motoru | 29,3 m/s |
| Typ řetězky | Prstencová řetězka 7 zubů |
| Délka lišty | 20" |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 6.6 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 5,3 m/s² |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 119 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 112 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 118 dB(A) |
Oleje a maziva | |
|---|---|
| Typ maziva | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích











