Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vysokotlaké čističe
- Husqvarna PW 235R
Husqvarna PW 235R
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna PW 235RSkladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks6 299 Kč/ ks5 206 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Univerzální vysokotlaká myčka Husqvarna PW 235R s robustním a účelným designem. Dálkové ovládání umožňuje snadné nastavení požadovaného tlaku při práci. Dvě otočné spojky pro nastavení trysek a rychlospojky pro bezproblémové používání, držáky pro příslušenství na krytu, naviják na hadici a napájecí šňůra zajišťují efektivní provoz. Kovové čerpadlo poskytuje vysokou odolnost a spolehlivost. V ceně jsou dvě trysky a jeden pěnový postřikovač.
Technické parametry
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 10400 g |
| Velikost výrobku, DxŠxV | 275x265x845 cm |
Vybavení | |
|---|---|
| Délka hadice | 8 m |
| Objem | 0,5 l |
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Cyklus fáze proudu | 50 Hz |
| Fáze | 1 |
| Jmenovitý výkon, W | 1800 W |
| Jmenovitý proud, A | 8 A |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 86 dB(A) |
Technické údaje | |
|---|---|
| Maximální tlak | 135 bar |
| Provozní tlak, max. | 105 bar |
| Průtok vody | 320-520 l/h |
| Max.teplota přiváděné vody | 40 °C |
| Maximální samonasávací výška | 0,5 m |
| Délka struny | 5 m |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Hodnota emise vibrací (ah), max. | 2,5 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích










