Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Plotostřihy
- Husqvarna 520iHD60 (bez baterie a nabíječky)
Husqvarna 520iHD60 (bez baterie a nabíječky)
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna 520iHD60 (bez baterie a nabíječky)Není skladem14 099 Kč/ ks11 652 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Lehké a tiché nůžky Husqvarna 520iHD60 na živé ploty pro profesionální použití s bateriovým pohonem. Mají 60 cm dlouhou oboustrannou střihací lištu. Nový patentovaný motor a nová výkonná baterie vám umožní maximálně využít váš pracovní čas. Otočná zadní rukojeť usnadňuje stříhání ve vertikální i horizontální poloze. Dodávají se bez baterie a nabíječky.
Technické parametry
Výkon stroje | |
|---|---|
| Rychlost stříhání | 4000 kmitů/min |
Baterie | |
|---|---|
| Typ baterie | Lion |
| Napětí baterie | 36 V |
| Počet baterií v ceně | 0 |
Střihací lišta | |
|---|---|
| Délka střihací lišty, cm | 60 cm |
| Rozteč nožů ( zubů ) | 32 mm |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 117x28x18 cm |
| Hmotnost bez baterie | 3,8 kg |
| Hmotnost s baterií | 5,1 kg |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 78 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 94 dB(A) |
Převodovka | |
|---|---|
| Převodový poměr | 0,10 |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 1,6 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 2.5 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















