Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Plotostřihy
- Husqvarna 525HE3
Husqvarna 525HE3
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna 525HE3Skladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks25 999 Kč/ ks21 487 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Husqvarna 525HE3 jsou nůžky na živé ploty na tyči osazené motorem o obsahu 25 ccm, 60 cm dlouhou střihací lištou s vysokorychlostními noži. Nůžky mají dosah až 3 metry, rozteč zubů 37 mm a umožňují nastavení až 135° úhlu.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1,0 kW |
| Zdvihový objem válce | 25,4 см³ |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 8500 ot./min. |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 3000 ot./min |
| Objem palivové nádrže | 0,5 l |
| Spotřeba paliva | 0,6 kg/h |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V) | 1141 g/kWh |
Výkon stroje | |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1 kW |
| Rychlost stříhání | 4300 kmitů/min |
Střihací lišta | |
|---|---|
| Nastavení stříhací lišty, dolní | 90 ° |
| Nastavení stříhací lišty, horní | 45 ° |
| Délka střihací lišty, cm | 60 cm |
| Rozteč nožů ( zubů ) | 30 mm |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení) | 5,9 kg |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 96 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 107 dB(A) |
Převodovka | |
|---|---|
| Převodový poměr | 1 |
| Převodový poměr | 5,16 |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 5,6 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 4,4 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















