Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Plotostřihy
- Husqvarna 522HDR75X
Husqvarna 522HDR75X
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna 522HDR75XSkladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks22 499 Kč/ ks18 594 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Nůžky Husqvarna 522HDR75X na živý plot s oboustrannou střihací lištou o délce 75 cm, osazené motorem o objemu 21,7 ccm s vysokým točivým momentem, ideální pro stříhání tvrdších větví. Více poloh rukojeti, velmi nízká hmotnost v kombinaci se štíhlým, vyváženým designem a nízkými vibracemi zajišťují vynikající ovladatelnost, zatímco vysokokapacitní a vysokorychlostní střihací nože profesionální kvality, otevřený kryt kotouče a působivý výkon umožňují vynikající střihací výkon.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Výstupní výkon | 0,6 kW |
| Zdvihový objem válce | 21,7 см³ |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 7800 ot./min |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 3000 ot./min |
| Objem palivové nádrže | 0,45 l |
| Spotřeba paliva | 0,36 kg/h |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V) | 1344 g/kWh |
Výkon stroje | |
|---|---|
| Výstupní výkon | 0,6 kW |
| Rychlost stříhání | 3200 kmitů/min |
Střihací lišta | |
|---|---|
| Délka střihací lišty, cm | 75 cm |
| Rozteč nožů ( zubů ) | 30,5 mm |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 127,7x24,6x18,6 cm |
| Hmotnost | 5,2 kg |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 102 dB(A) |
Převodovka | |
|---|---|
| Převodový poměr | 1 |
| Převodový poměr | 5,70 |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 2,1 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 2.2 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















