Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Plotostřihy
- Husqvarna - 122HD60
Husqvarna - 122HD60
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - 122HD60Skladem 1 ks9 999 Kč/ ks8 264 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Plotostřih Husqvarna 122HD60 se vyznačuje nízkou hlučností a nízkou váhou a je proto určen pro hobby použití. Dobře se startuje díky funkci Smart Start®. Má nastavitelnou zadní rukojeť.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Zdvihový objem válce | 21,7 см³ |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 7800 ot./min |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 2800 ot./min |
| Objem palivové nádrže | 0,3 l |
| Spotřeba paliva | 0,33 kg/h |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V) | 1528 g/kWh |
| Výstupní výkon | 0,6 kW |
Výkon stroje | |
|---|---|
| Výstupní výkon | 0,6 kW |
| Rychlost stříhání | 4050 kmitů/min |
| Maximální doporučený průměr větví | 20 mm |
Střihací lišta | |
|---|---|
| Nastavení stříhací lišty, dolní | 0 ° |
| Nastavení stříhací lišty, horní | 0 ° |
| Délka střihací lišty, cm | 59 cm |
| Rozteč nožů ( zubů ) | 28 mm |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 116x23x20 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení) | 4,9 kg |
| Hmotnost | 4,9 kg |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 94 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 101 dB(A) |
Převodovka | |
|---|---|
| Převodový poměr | 1 |
| Převodový poměr | 4,44 |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 4,1 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 3,6 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích














