Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Plotostřihy
- Husqvana 520iHE3 (bez baterie a nabíječky)
Husqvana 520iHE3 (bez baterie a nabíječky)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvana 520iHE3 (bez baterie a nabíječky)Skladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks12 999 Kč/ ks10 743 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Nůžky na živý plot Husqvarna 520iHE3 v sobě kombinují výkon benzinového stroje s nulovými emisemi a mimořádně tichým provozem. S dosahem až 3,5 metru, vysokou rychlostí stříhání a odolností poskytují vysokou produktivitu a výsledky - jsou však dostatečně tiché a bez emisí, tudíž jsou ideální pro použití v obytných oblastech, hotelech, nemocnicích a jiných prostředích citlivých na hluk. Kompatibilní se všemi bateriemi a nabíječkami Husqvarna BLi. Dodávají se bez baterie a nabíječky.
Technické parametry
Výkon stroje | |
|---|---|
| Rychlost stříhání | 4000 kmitů/min |
Baterie | |
|---|---|
| Typ baterie | Lion |
| Napětí baterie | 36 V |
| Počet baterií v ceně | 0 |
Střihací lišta | |
|---|---|
| Délka střihací lišty, cm | 55 cm |
| Rozteč nožů ( zubů ) | 32 mm |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 226x19x18 cm |
| Hmotnost bez baterie | 4,2 kg |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 84 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 95 dB(A) |
Převodovka | |
|---|---|
| Převodový poměr | 0,098 |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 2.5 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















