Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Elektrocentrály
- AGAMA - Generátor R6000D
AGAMA - Generátor R6000D
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
AGAMA - Generátor R6000DSkladem 1 ks18 990 Kč/ ks15 694 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AGAMA představuje novou řadu čtyřtaktních benzínových generátorů s technologií AVR regulace. Tyto generátory zajišťují stálý výkon a ochranu připojených zařízení. Kompaktní design umožňuje snadné přemístění generátoru tam, kde je potřeba – stavba, kempování, zahradní práce nebo jako zdroj energie pro nouzové případy, kdy elektřina není dostupná.
Hlavní výhody benzínových generátorů AGAMA:
• kvalitní a spolehlivé čtyřtaktní motory RATO – tichý chod a nízká spotřeba
• technologie AVR – stálé napětí a ochrana připojených zařízení
• automatická kontrola oleje – generátor zastaví při nedostatečném množství
• spolehlivý zdroj energie pro práci i nouzové situace
• kompaktní a přenosný design
| Parametry: | |
| Provozní výkon: | 5,5 kW |
| Max. výkon: | 6,0 kW |
| Technologie AVR: | ano |
| Objem válce motoru: | 420 cm3 |
| Startér: | ruční a elektrický |
| Počet fází: | 1 |
| Provozní doba (50 % zatížení): | 12 hod. |
| Provozní doba (100 % zatížení): | 8 hod. |
| Objem nádrže: | 25 L |
| Elektrické výstupy (AC): | 2x 16A (230V), 1x 32A (230V) |
| Elektrické výstupy (DC): | 8,3 A (12V) |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hlučnost (7m): | 72 dB |
| Rozměry d/š/v: | 68/54/54 cm |
| Hmotnost: | 90 kg |
Výrobce
ALPINA
Alpina Garden je italská značka zahradní techniky, která je nyní součástí švédské skupiny STIGA Group. Značka se zaměřuje na výrobu výkonné a odolné zahradní techniky, jako jsou sekačky, zahradní traktory, pily, křovinořezy a další nářadí pro údržbu zahrady a komunální techniky.
Zboží zařazeno v kategoriích










