Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Elektrocentrály
- AGAMA - Generátor R2000iS
AGAMA - Generátor R2000iS
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
AGAMA - Generátor R2000iSSkladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks14 990 Kč/ ks12 388 Kč bez DPH
AGAMA představuje novou řadu čtyřtaktních invertorových generátorů. Tyto generátory zajišťují velice stabilní a kvalitní zdroj elektřiny a jsou tak vhodné i pro citlivé přístroje – televizory, přesné přístroje a další elektroniku. Kompaktní design a nízká hmotnost umožňuje snadné přemístění generátoru tam, kde je potřeba – stavba, kempování, zahradní práce nebo jako nouzový zdroj energie při výpadcích elektřiny.
Hlavní výhody invertorových generátorů AGAMA:
• kvalitní a spolehlivé čtyřtaktní motory RATO – tichý chod a nízká spotřeba
• moderní technologie – invertorový AC-DC-AC převaděč zaručuje kvalitní a čistou „sinusovku“ (průběh střídavého napětí)
• automatická kontrola oleje – generátor zastaví při nedostatečném množství
• spolehlivý zdroj energie pro práci i nouzové situace
• moderní design a opláštění pro nižší hlučnost
| Provozní výkon: | 1,8 kW |
| Max. výkon: | 2,0 kW |
| Invertorový generátor: | ano |
| Objem válce motoru: | 80 cm3 |
| Startér: | ruční |
| Počet fází: | 1 |
| Provozní doba (50 % zatížení): | 6 hod. |
| Provozní doba (100 % zatížení): | 3,5 hod. |
| Objem nádrže: | 4 L |
| Elektrické výstupy (AC): | 1x 16A (230V) |
| Elektrické výstupy (DC): | 8,3 A (12V), USB port |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hlučnost (7m): | 68 dB |
| Rozměry d/š/v: | 49/29/46 cm |
| Hmotnost: | 22 kg |










