Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Řetězové pily
- Husqvarna - Řetězová pila 572 XP®
Husqvarna - Řetězová pila 572 XP®
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - Řetězová pila 572 XP®Není skladem28 499 Kč/ ks23 553 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Pila Husqvarna 572XP® s váhou pouhých 6,6 kg, vybavená silným motorem o výkonu 4,3 kW, vykazuje lepší poměr výkonu a hmotnosti než jakákoli jiná pila značky Husqvarna s podobným objemem válců a poskytuje o 12% vyšší řezný výkon než předchozí ekvivalentní modely. Vynikající chlazení a vysoce účinná filtrace pomáhají udržet stabilně vysoký výkon, zatímco inteligentní design a snadná obsluha přispívají k vysoké produktivitě, a to i při práci s dlouhou vodicí lištou. Pila Husqvarna 572 XP® je vybavená technologiemi AutoTune™ a Air Injection™, s nízkými vibracemi je určena pro celodenní používání.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Zdroj energie | Benzín |
| Výstupní výkon | 4,3 kW |
| Zdvihový objem válce | 70,6 см³ |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 9900 ot./min |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 2700 ot./min |
| Maximální rychlost při volnoběhu | 3800 ot./min |
| Typ olejového čerpadla | Nastavitelný průtok,bez průtoku při volnoběžných otáčkách |
| Spotřeba paliva | 429 g/kWh |
| Objem palivové nádrže | 0,7 l |
Parametry lišty / řetězu | |
|---|---|
| Délka lišty | 18" |
| Doporučená délka vodicí lišty, min-max | 15-28 in |
| Šířka vodicí drážky | 1,5 mm |
| Uchycení lišty | Velké |
| Typ uchycení lišty | Velké uchycení |
| Typ řetězu | C85 |
| Rychlost řetězu při 133% maximální rychlosti výkonu motoru | 29,3 m/s |
| Typ řetězky | Prstencová řetězka 7 zubů |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 46x24,2x29,9 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení) | 6,6 kg |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 8542 g |
Oleje a maziva | |
|---|---|
| Typ maziva | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 120 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 118 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 107 dB(A) |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 5,0 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 4,1 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















