Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Řetězové pily
- Husqvarna - Řetězová pila 562XP®G Mark II
Husqvarna - Řetězová pila 562XP®G Mark II
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - Řetězová pila 562XP®G Mark IINení skladem28 499 Kč/ ks23 553 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Husqvarna 562 XP® G je vybavena řadou inovativních řešení pro efektivní a pohodlné ovládání, a také velkým vzduchovým filtrem. Lze ji použít až s 28" dlouhou vodící lištou. Naše jedinečná technologie motoru X-Torq® poskytuje větší sílu tam, kde ji potřebujete, až o 20% nižší spotřebu paliva a až o 75% méně emisí výfukových plynů. Vyhřívaná rukojeť zvyšuje pohodlí v chladných a vlhkých podmínkách.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Zdroj energie | Benzín |
| Výstupní výkon | 3,5 kW |
| Zdvihový objem válce | 59,8 см³ |
| Maximální doporučené otáčky motoru | 14000 ot./min. |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 9600 ot./min |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 2800 ot./min |
| Maximální rychlost při volnoběhu | 3500 ot./min |
| Typ olejového čerpadla | Nastavitelný průtok |
| Výkon olejového čerpadla, max. | 15 ml/min |
| Spotřeba paliva | 494 g/kWh |
| Objem palivové nádrže | 0,65 l |
Parametry lišty / řetězu | |
|---|---|
| Délka lišty | 18" |
| Doporučená délka vodicí lišty, min-max | 15-28 in |
| Šířka vodicí drážky | 1,5 mm |
| Uchycení lišty | Velké |
| Typ uchycení lišty | Velké uchycení |
| Typ řetězu | C85 |
| Rychlost řetězu při 133% maximální rychlosti výkonu motoru | 28,3 m/s |
| Typ řetězky | Prstencová řetězka 7 zubů |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 46x23x28 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení) | 6,3 kg |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 7680 g |
Oleje a maziva | |
|---|---|
| Typ maziva | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 118 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 116 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 106 dB(A) |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 3.2 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 5,0 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích











