Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Řetězové pily
- Husqvarna - Aku vyvětvovací pila 530iP4 (bez baterie a nabíječky)
Husqvarna - Aku vyvětvovací pila 530iP4 (bez baterie a nabíječky)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - Aku vyvětvovací pila 530iP4 (bez baterie a nabíječky)Skladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks18 499 Kč/ ks15 288 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
opis produktu
Aku vyvětvovací pila Husqvarna 530LiP4 pro profesionály, s dlouhým, až 4 m dosahem a výkonem, který překonává benzínové ekvivalenty. Pila Husqvarna 530LiP4 nabízí maximální výkon a odolnost v kombinaci s nízkou hmotností, vynikající ergonomií a tichým provozem, takže s ní lze pracovat v libovolném prostředí kdykoliv během dne. Dodává se bez baterie a nabíječky.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Zdroj energie | Akumulátor |
Baterie | |
|---|---|
| Napětí baterie | 36 V |
| Typ baterie | Lion |
Parametry lišty / řetězu | |
|---|---|
| Délka lišty | 10" |
| Délka vodící lišty | 250 mm |
| Rozteč řetězu | 1/4" |
| Rychlost řetězu při max. výkonu | 20m/s |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Rozměry výrobku,délka | 219 cm |
| Rozměry výrobku,šířka | 18 cm |
| Rozměry výrobku,výška | 19 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení) | 3,4 kg |
| Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení) | 3,4 kg |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 4400 g |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 88 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 98 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 98 dB(A) |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 0,9 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















