Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Řetězové pily
- Husqvarna - Aku vyvětvovací pila 525PT5S
Husqvarna - Aku vyvětvovací pila 525PT5S
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - Aku vyvětvovací pila 525PT5SSkladem u dodavatele. Dostupnost obvykle do 3 pracovních dnů > 5 ks25 499 Kč/ ks21 074 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Vyvětvovací pila Husqvarna 525PT5S s teleskopickým hřídelem nabízí impozantní dosah. Díky vynikající ergonomii a skvělému vyvážení můžete dosáhnout nejlepších výsledků s minimální námahou. Pila Husqvarna 525PT5S se snadno se ovládá. Motor X- Torq® zajišťuje rychlou akceleraci a vysoký točivý moment s nízkými emisemi a nízkou spotřebou paliva. Pila Husqvarna 525PT5S je určena pro profesionální použití.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1,0 kW |
| Zdvihový objem válce | 25,4 см³ |
| Maximální otáčky motoru při zatížení | 8500 ot./min. |
| Rychlost při volnoběhu ot./min | 3000 ot./min |
| Zdroj energie | Benzín |
| Objem palivové nádrže | 0,51 l |
| Spotřeba paliva | 395 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V) | 1141 g/kWh |
Parametry lišty / řetězu | |
|---|---|
| Délka lišty | 10" |
| Doporučená délka vodicí lišty, min-max | 10-12 in |
| Rozteč řetězu | 1/4" |
Oleje a maziva | |
|---|---|
| Typ maziva | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Objem olejové nádrže | 0,14 l |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Rozměry výrobku,délka | 213,8 cm |
| Rozměry výrobku,šířka | 23 cm |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm | 402 cm |
| Délka nosné trubky | 3350 mm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení) | 7 kg |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 6400 g |
| Rozměry výrobku,výška | 24,3 cm |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 89 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 107 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 107 dB(A) |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti ,sbalená | 6,3 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti ,sbalená | 5,3 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti,rozbalená | 4,1 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti ,rozbalená | 6,7 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















