Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Řetězové pily
- Husqvarna - Aku pila T535i XP (bez baterie a nabíječky)
Husqvarna - Aku pila T535i XP (bez baterie a nabíječky)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Husqvarna - Aku pila T535i XP (bez baterie a nabíječky)Není skladem13 999 Kč/ ks11 569 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Pila Husqvarna T535Li XP určená pro profesionální uživatele, kteří potřebují vysoce výkonnou, ale lehkou a snadno ovladatelnou řetězovou pilu s horní rukojetí. Řetězová pila Husqvarna T535iXP s robustním designem vyniká ergonomií, vysokým výkonem a vysokou rychlostí řetězu. Ideální volba pro arboristy. Dodává se bez baterie a nabíječky.
Technické parametry
Specifikace motoru | |
|---|---|
| Zdroj energie | Akumulátor |
| Typ motoru | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Typ olejového čerpadla | Automatické |
| Výkon olejového čerpadla, max. | 8 ml/min |
Baterie | |
|---|---|
| Napětí baterie | 36 V |
| Typ baterie | Lion |
| Počet baterií v ceně | 0 |
Parametry lišty / řetězu | |
|---|---|
| Délka lišty | 12" |
| Doporučená délka vodicí lišty, min-max | 10-14 in |
| Šířka vodicí drážky | 1,1 mm |
| Uchycení lišty | Malé |
| Typ uchycení lišty | Malé uchycení |
| Typ řetězu | SP21G |
| Typ řetězky | Pevná řetězka 7 zubů |
Hmotnost / Rozměry | |
|---|---|
| Velikost výrobku, DxŠxV | 26,5x21,5x23 cm |
| Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení) | 2,4 kg |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná | 3120 g |
Údaje o hladině zvuku a hluku | |
|---|---|
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 106 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 104 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 93 dB(A) |
Údaje o vibracích | |
|---|---|
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti | 2 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti | 2.4 m/s² |
Výrobce
Husqvarna
https://www.husqvarna.com/cz/
Husqvarna je švédská společnost, která je celosvětovým lídrem ve výrobě nářadí pro údržbu zeleně a stavebnictví. Z původní výroby zbraní, šicích a psacích strojů se postupně stala největším světovým výrobcem lesní a zahradní techniky, včetně motorových pil, robotických sekaček a dalších nástrojů.
Zboží zařazeno v kategoriích















